KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Akvatint 16152011
nr 1615 2011
Curt Burström
(1920-1964), Sverige
"Komposition VI". Signerad, daterad -53. Akvatint, bildmått: 24x29,5, yttermått inklusive ram: 40x44 cm
Curt Burström, svensk tecknare och grafiker född 1920, död 1964 .
Utrop:
800 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 22 april 2024
kl 20:39:58
500 kr
700 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
6
1.300 kr
7
1.500 kr
7
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
22 apr
Curt Burström
Läs mer om Curt Burström